SHARE CLOUD UYGULAMASI

Zamanımızı eğlenceli ve dolu dolu yaşadığımız bu aralarda her anımızı beraber yaşamak istediğimiz sevdiklerimiz var. Gün boyu yaptıklarımızı ya da karşımıza çıkan iyi anları veya başımıza gelen kötü olayları paylaşmak anlatmak hatta göstermek istediğimiz insanlar vardır hayatımız da. Gününüz çok güzel geçti ve çok güzel anılar biriktirdiniz ailenizi ya da eşinizi aradınız ve gün boyu yaşadığınız her şeyi anlatınız lakin görsel olarak göremedikleri için sizi çok iyi anlamayabilir ya da hissettiklerinizi onlara hissettirememiş olabilirsiniz. Bu durum bazen üzücü bazen de can sıkıcı olabiliyor. İstediğimiz şey çok basit aslında sevdiklerimiz ile internetimiz olsa da olmasa da gerektiği her an da anımızı ya da herhangi bir gerekli evrakı paylaşmak istediğimiz de engelsiz bir şekilde bu durumu oluşturmak.Ayrıntılar haberimizde...

SHARE CLOUD UYGULAMASI
SHARE CLOUD UYGULAMASI

Zamanımızı eğlenceli ve dolu dolu yaşadığımız bu aralarda her anımızı beraber yaşamak istediğimiz sevdiklerimiz var. Gün boyu yaptıklarımızı ya da karşımıza çıkan iyi anları veya başımıza gelen kötü olayları paylaşmak anlatmak hatta göstermek istediğimiz insanlar vardır hayatımız da. Gününüz çok güzel geçti ve çok güzel anılar biriktirdiniz ailenizi ya da eşinizi aradınız ve gün boyu yaşadığınız her şeyi anlatınız lakin görsel olarak göremedikleri için sizi çok iyi anlamayabilir ya da hissettiklerinizi onlara hissettirememiş olabilirsiniz. Bu durum bazen üzücü bazen de can sıkıcı olabiliyor. İstediğimiz şey çok basit aslında sevdiklerimiz ile internetimiz olsa da olmasa da gerektiği her an da anımızı ya da herhangi bir gerekli evrakı paylaşmak istediğimiz de engelsiz bir şekilde bu durumu oluşturmak. Böylelikle hayatımız hız kazanıp daha eğlenceli hale gelecektir. Bu kolaylığı bize sağlayan her anımızı gecikmeden paylaşarak yaşayabileceğimiz bir uygulama geldi! Share Cloud ile her anınızı paylaşabilir gerekliliği olan her belgeyi istenilen anda istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz.

 

  ShareCloud aracılığıyla bir tıklama ile arkadaşlarına ve ailene ulaştırabileceğin uygulama, müzik, video, görsel, dosyaların var artık! Share Cloud ile dosyaları aracılığı ile paylaşabilirsin:

 

Dropbox ile

Google Drive ile

Facebook uygulaması ile

Bluetooth aracılığı ile

HotSpot( Veri kullanımı istemeyen internet gerektirmeyen!)

E-posta ile

Whatsapp uygulaması ile
 

10 milyondan fazla insan Share Cloud kullanarak şunları yapıyor:

  • Bir tıkla dosya paylaşıyor
  • SD kart ya da Dropbox'a fotoğraflarını, müziklerini, uygulamalarını yedekliyor.
  • Bir belgeyi tarayıp, bulup Dropbox veya Google Drive'a paylaşıyor.
  • Dünyada en ateşli dosyaları arayıp buluyor
  • Facebook, Twitter, WeChat, Tumblr ve diğer sosyal ağlar aracılığı ile fotoğraf ve videoları vakit kaybetmeden paylaşıyor.
  • Tek seferde birden fazla dosyayı paylaşabiliyor.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ucuz Hosting Firması Tavsiye
Ucuz Hosting Firması Tavsiye
Ekran Kartı İyi Laptop Tavsiye 2016
Ekran Kartı İyi Laptop Tavsiye 2016